Merino vlna 100% - barevná

430,00 Kč
Evid. č. vl04:

Nová tenká merino vlna v barvách. Úplet je moc sympatický, tenoučký, vhodný na funkční oblečení. Vyrobeno v Čechách.

Šířka 135cm,
váha 145 g/m2,
složení 100% merino.

Vlna má Eko-tex I certifikát, je superwash, 19 mikronů - tedy velmi heboučká.

Úplet je velmi příjemný na omak, ale máme ho poprvé a zkušenosti s ním zatím nemáme, takže nemůžeme poradit. Jako 100% vlna je úplet krásně hladký, ale potenciálně méně trvanlivý než úplet s elastanem. Budeme moc rádi když nám dáte vědět, jak se vlna chovala pro Vás. Před šitím doporučujeme předeprat.

Vlna se docela osvědčila, ale pokusíme se udržet pořád dobrou cenu, i když trochu vyšší, než na začátku...

Barvy v nabídce:

černá
tmavě červená
khaki (původně olivově zelená)
tmavě šedá
špenát (klasická vojenská, trochu světejší než oliva)
tělová
hnědá
tyrkysová
žluto-oranžová

Nabízíme VO cenu nad 10m a celé role.

Vyrobeno v Čechách.

Merino je mulesing-free friendly - tedy množství příze, jaké bylo potřeba na naši vlnu, bylo nakoupeno od mulesing-free pěstitele. Ale ne nutně přesně naše merino je 100% mulesing-free - záleží to na dalších zakázkách na merino, které v té době probíhaly v přádelně.

Certifikováno pro děti do 3 let.

Látka je součástí vzorníku , ale ne ve všech barvách.

Cena:430,00 Kč
sazba DPH: 
Standard -- 21%

Komentáře

Zkusím cokoliv mi poradíte.

Zkusím cokoliv mi poradíte. Máte s tím zkušenosti :). Ještě jsem se dívala na vlňáky Edme, ty jsou dvouvrstve, zevnitr je Merino bio úplet a zvenku nebio tenčí úplet. Chtěla bych je zkusit se zapínáním na zip. A dalo by se pořídit na tyto kalhotky plenkový kousek? Na to otestování? Tedy něco dovnitř (jako jedna vrstva - to by nemuselo být tak velké - jenom na zesílení v místě plenky) a něco z venku, ani mi nejde tolik o ty barvy, ale aby nebyly kalhotky tak objemné :)

Eva

Re: tenke vlnene svrchnaky

Dobry den,

neco Vam najdeme - zkusila bych mozna ten kousek dovnitr ve dvou verzich - plenkovou a tensi, vrsek barevnou. A musite poreferovat jak to dopadlo, jsem zvedava! Udelate objednavku, abychom to meli kam poslat? :)

Terka

Vlňáky

Dobrý den,
z Vámi vybraného materiálu jsem ušila vlňáčky s vrchní vrstvou z tohoto tenkého úpletu. Jsou výborné, drží všechno, merino je velice příjemné. Mám je na zapínání na suchý zip. Použila jsem 1x vrchní vrstva tenké barevné merino, 1x tenké merino, 1x vyztužení plenkové části. Kalhotky jsou i přesto krásně tenké a měkké.
Na dokladu nemám uvedeno, o jaký materiál se konkrétně jedná. Podle pohmatu by to mohlo být slabší plenkové merino? Nepamatujete se?
Děkuji!