Bamboo waterproof sheet
360,00 Kč
SKU: PULT01
The fabric is made of polyurethane-laminated bamboo terry (80% bamboo and 20% polyester). Colour: Plain white. Width: 202cm, area-weight: 135g/m2 (this is the weight of bamboo terry, further laminated).
The fabric was designed for waterproof bedsheets, sold in yardage. It has a special polyurethane lamination, which „breathes“ very well, so it is very comfy to sleep directly on the bedsheet. The fabric is stretchy and has antibacterial properties. For instance, it is quite good for cots when you’re starting to teach your little ones to go to potty.
Could be washed on up to 90°C.




Certified for children under the age of 3.
Price: CZK 330.
Price: 360,00 Kč
VAT rate:
Standard -- 21%





Comments
přebalování v noci
asi to sem nepatri ale jsem jedina kdo v noci kvuli prebaleni dite (ani sebe) nebudi??proste vecer dam plinku a spim az do rana,jak me dite vzbudi tak ho prebalim.(jednak bych si musela dat budika na prebalovani a jednak jsou pak deti,aspon ty moje, protivny)
přebalování
To ti závidím, malá se většinou kolem 4 ráno vzbudí, neb je mokrá a vyloženě tu mokrou plínku nesnese(jediná výjimka jsou bambusky, ale těch naneštěstí nemám mnoho) a začne kňourat, že chce přebalit a totéž kolem osmé(je jí deset měsíců). Je protivná, když jí nepřebalím.Prostě co dítko, to originál:))
RE:přebalování
aha,no ja na noc davam jedine bambusky (vylozene je mam jako nocni plinky:-) ) a je pravda ze mam uzasne hodny deti ohledne spani v noci - od konce 4.mesice mi oba prospi celou noc ted uz jsou celkem velci.chapu ze kdyz se dite vzbudi tak ho prebalite,me az rano zahlasi prcek ze ma mokro:-)
Přebalování v noci
Větší taky nepřebaluju, ale kojenci se stejně budí min jednou...Tak jsem to myslela, taky nejsem blázen, abych budila spící dítě, pro výmněnu plenky :-)
já teda v noci nepřebaluju
já teda v noci nepřebaluju asi od 2 měsíců...malou to akorád probralo a naštvalo a pak nechtěla vůbec usnout...ale jí mokro nevadí vůbec, mohla by být v jedné plence celý den asi, když ji vezmu na přebalení, tak se tváří že ji zas něčím otravuju...
já teda v noci taky
já teda v noci taky nepřebaluju asi od 6 měsíců, leda když toho malej večer hodně vypije, tak se pak většinou pročůrá, takže i komplet převlíkám pyžámko, ale teď už se to tak často nestává :-)
bambus PUL
Přidávám svou zkušenost-šila jsem kapsovku,kt.měla uvnitř ba uplět a venku toto froté s PUL zátěrem (ne bambus ale bavlněný) a teda je krásně poddajná malé mimčo nikde netlačí,ale nevýhodu vidím v tom že dost nasákne vlhkost kolem nožiček:-/ takže my tu kapsovku používáme teď třeba v létě když synovi na ní nedávám kalhoty a vím že je počůranej tak vyměním.jinak nevím.Možná by to vyřešil jiný střih kolem nožiček.každopádně dejte vědět jestli budete šít ráda se poučím :) pavla
Re: prosteradlovina na plenky
Dobry den,
zatim jsme plenku z prosteradloviny nezkouseli, vlastnosti neprotekaci a dychaci by mela mit skvele, ale taky bych se bala toho prosakovani ve svech, ten bambus nahore bude mit chut to natahnout :( No dejte vedet, jestli nekdo neco vymysli, zajimave to rozhodne zni :)
Terka
Re: prosteradlovina na plenky
Tak jsem zkoušela prostěradlovinu na AIO plenku, a jsem s ní spokojená, dokonce bych řekla že to je z PULŮ nejlepší látka. Příjemná na omak že se už nemusí zakrývat jinou látkou, bílá pod oblečením neprosvítá. Paní Lenka zde, mi poradila začistit okraje lemovací gumičkou, a nic neprosakuje.
Šila jsem takto: bavlněný aksamit jako vnitřní vrstvu co je v kontaktu s pokožkou, k němu jsem z rubu přišila obdélník - 3 vrstvy bambusovo-konopného flízu, z vnějšku PUL prostěradlovinu tak, že pogumovaná strana je vevnitř a smyčky zvenku - jsou vidět když má dítko plenku na sobě. Okraje jsem sešila nejdřív normálně, a pak začistila lemovací gumičkou, kterou jsem kolem nožiček a zádíček napínala, na ostatních místech byla volně. Zapínám na snapku, "přikousnout" se dá dobře a drží - jen se tedy bojím, jestli při dlouhodobém používání látku nepoškodí a zvlášť vepředu pak nebude plenka protékat.
Ale tedy, schne to děsně dlouho. Máme sušičku, a i na extra suchý program je přes aksamit ještě cítit vlhký ten savý flíz, tak plenku nechávám ještě "vydýchat" než jí malému obleču.
rozměr
Dobrý den,
omlouvám se, ale nerozumím údajům o velikosti...šíře 202cm..a délka? to je 330kč/metr?
Re : Rozměr
Ano, mělo by to tak být, za 330 Kč rozměr 202 x 100 cm. Takže pokud správně počítám, při pružnosti stačí na dvoupostel zakoupit cca 1,5 m? Super, moc sympatické a bezvadná cena! :) Jana