PUL, metráž

Dobrý večer,

chtěla bych se zeptat, jestli budete prodávat PUL, popř. v jakém časovém horizontu.

A k látkám všeobecně - je možno si u Vás koupit menší množství než celý metr (0,5m nebo třeba jenom 0,3m)?

Děkuji za odpověď.

Marcela

Gumičky na PUL kalhotky

dobrý den, před 14 dny jsem v nabídce připravujeme viděla gumičky na obšití PUL kalhotek a teď tam nejsou :-( stalo se něco nebudou nebo budou a kdy asi?

díky
Jana

Re: gumičky na PUL kalhotky

Dobrý den,
gumičky budou, ale nevím presně kdy a nechtěla jsem s tím dál provokovat, jako s patentky... Od jednoho dodavatele mám už objednáno a zaplaceno, ale datum není jasné, vyrábějí to na zakázku, od českého dodavatele zvažuji, jestli budou gumičky opravdu fungovat jako ty, které mám vyzkoušené... Takže prosím ještě chvíli vydržte, nějak to musím dořešit. Díky,

Terka

Re: PUL, metráž

Dobrý den,

PUL bude, už mám objednáno, v nabídce bude v září. Jinak s tím menším množstvím jsme uvažovali, ale vzhledem k tomu, že látky máme už tak co nejlevnější, už by se nám pak vůbec nevrátila práce, pokud bychom se museli zabývat úplně maličkými zakázkami. Výjimečně to možné je, ale obecně ne. Chtěla bych jenom zavést 0.5 metr do specialit, protože jsou i tak hodně drahé. Tak doufám, že jsem Vám moc nepokazila náladu, ale ono je kolem toho všeho opravdu hodně práce a už si jí víc nemůžeme přidělávat... :)
Mějte se hezky,

Terka Šámalová

Dobrý večer Terko, náladu

Dobrý večer Terko,

náladu jste mi nezkazila, holt toho budu muset našít víc:-))) Já jsem ráda, že se vůbec někdo začal prodejem látek u nás zabývat. Ono dovážet to ze zahraničí je pro jednotlivce skoro nereálné vzhledem k tomu poštovnému.
Vzorník od Vás už mám doma, látky jsou perfektní, teď u si jen počkám do září, až doplníte sklady a pak vesele objednám. Už se na to moc těším.

Marcela

PUL

Dobrý den,

to je super, že budete mít v nabídce :o), už se těším až si budu moci objednat :o).