Praní plenek

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jak řešíte praní plenek, když jich je jen pár? Dcera se už počůrává většinou pouze v noci. Já se teď pračku snažím doplnit ručníky a ložním prádlem. Prostě všechno světlé, co se dá prát na 60°C. Ne vždy je toho ale dost a nepřijde mi moc "eko" prát 1/3 pračky...

Moc děkuji za vaše zkušenosti,

Veronika

Re: praní plenek

Dobrý den,

děkuji moc za nápady. Také někdy přihodím k oblečení, ale teď v zimě ho špinavého moc není :-). Možná budu zkoušet máchat a sušit, ale to by bylo potřeba vyždímat v pračce, protože jinak se obávám, že to teď neuschne.

Veronika

praní

Dobrý den,
řešila jsem toto sušením plínek a prala jsem až se nasbíralo dost oblečení. Nemusely to být vždy jen plínky. A pokud jsem měla zrovna prádlo, co se pralo a 40 a v ruce zrovna počůranou plínku, prala jsem na 40.

Janka

Někdo pere pak plenky i třeba

Někdo pere pak plenky i třeba jen na 40st., když jsou jen počůrané. Nebo vymáchat, nechat uschnout a pak vyprat s ostatním...

re : praní plenek

Já bych plenky sušila na balkoně a pak je vyprala najednou...

Re: praní málo plenek

Dobrý den,

když už se kluci jen občas počůrali, prala jsem taky plenky jen na 40 normálne s ostatním dětským prádlem. Toho jsme tedy měli vždycky dost... :) Případné skladování na balkoně nebo ve větraném sklepě taky funguje, ale asi bych v tomhle případě nečekala na pračku plnou plínek, to je na dlouho :)

Terka