Patky k šicím strojům

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli se dá použít kráčející patka ke stroji Veritas. Originální jsem nikde v nabídce nenašla, v prodejně mi nabídli patku na Brother, ale nevím, jestli by pasovala. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Dík a hezký den,
Jana

Kráčející patka na PFaff hobby 422

Mám podobný problém ale s jinou značkou stroje.Poptávala jsem přímo u výrobce,ale marně.Žádná odpověď.Na ráji šití mě tam odkázali.Přece kvůli patce nebudu kupovat nový šicí stroj to se mi nechce????

Patka

Napište nebo zavolejte do Texcentra. V Jihlavě mají kráčejících patek celý regál, to by bylo, aby tam pro Vás něco nebylo!
Ségra má na Pfaffce kráčejdu a prý funguje.
KatkaF

Kráčející patka

Dobrý den,

díky za rady Katko a Veroniko, velice mi to pomohlo, už se těším jak si tu patku pořídím. Jana

Kráčející patka

Paní Jano,
kupovala jsem kráčející patku naší mámě na Veritasku - a sedla a máma byla nadšená, jak hezky stroj podává úplety a klouzavé látky.
Kupovala jsem v Texcentru v Jihlavě. Chtěli vědět typ a přibližně stáří stroje.

Přeji hodně radosti ze šití.
KAtka F

Kráčející patka

Dobrý den,

Děkuji moc za odpověď, takže mám jistotu, že kráčející patka na Veritasku jde použít, hurááá. Bohužel jsem z Uherského Brodu a do Jihlavy to mám dost daleko. Nevíte náhodou značku nebo typ té patky, podle toho bych se mohla zeptat i někde u nás.

Hezký den,
Jana

kráčející patka

Další dobrá zpráva - texcentrum má i e-shop. Být Vámi, zavolám tam a domluvím se s prodavačkou, kterou z těch patek máte vlastně objednat.
Shánění kráčející patky po normálních krámech se stroji je dost děsuplné, šetřte nervy. V Jihlavě jsem ji sehnala omylem, když jsem kupovala nový stroj.
KatkaF

Kráčející patka

Značku patky nevím. Ke koupit bylo potřeba jen vědět značku stroje a jak je asi přibližně starý. Stačil údaj, že je to veritaska, plechová a kupovaná tak asi třicet pět let zpátky.
Texcentrum má pobočku i někde na Moravě a e-shop, takže se dá objednat i takhle. Při objednávce přes net se poraďte s tím, kdo bude objednávku vyřizovat.
Shánění kráčející patky v normálních krámech bylo vcelku k ničemu a jen jsem se dozvěděla, že se nic takového nevyrábí a na staré stroje už vůbec ne.
Katka F

Kráčející patka

Dobrý den,

já mám na Veritasku tuto kráčející patku. Raději se ale a e-shopu doptejte, jestli bude sedět přesně na Vás typ.

http://www.raj-siti.cz/patka-horniho-podavanikracejici-lucznik/

Veronika