Novoroz. plenky

Dobrý den, chtěla bych si u vás objednat novoroz. pleny. Píšete u nich, že se nemá používat prac. prostředek s obsahem kyseliny citronové, která ničí bambus. vlákno. A co ocet v posledním máchání? Nevadí? A také jaké svrchní kalhotky mi přes ně doporučíte: Myslíte, že na ně budou pasovat např. Imse Vimse?

Plenky pro novoška

Mám moc dobrou zkušenost se svrchňáky od Thirties, najdete třeba na www.mamaja.cz i jinde :o), jde do nic krásně jak kalhotková plínka, tak udrží i vícevrstvé a nebo čtvercovky.

Koupila jsem je dceři v S a jsou báječné, že jsme ani nevytáhli jiné :o). dávala jsem jí je od příchodu z porodnice, tj. od 3 kg, ale buddou i menšímu dítku, protože suché zipy se dají přehnout přes sebe :o). Momentálně máme okolo 5,5-6 kg a zapínám stále úplně v prostředku a neprotekly (pokud plínka nikde náhodou nekoukala) ani jednou.

Kačka :o)

Dobrý den, používám plenky

Dobrý den,
používám plenky vlastní výroby a svrchňáky Imse Vimse a jsem naprosto spokojená. Přeji příjemné látkování :)
JV

Re: novorozenecke plenky

Dobry den,

chtela Vam odpovedet pani Iva, ktera kalhotky dela, ale asi uz ma starosti s miminkem, tak to zkusim vzit za ni. Ocet v poslednim machani pouzivam uz par let a nepozorovala jsem zadny negativni efekt na bambus, tak bych se asi nebala (popravde ta kyselina citronova je takova informace z druhe ruky, nevim, jak moc je to pravda, ja tu zkusenost nemam).

Svrchni kalhotky uz Vam neporadim tak snadno, mela jsem vzdy jen kalhotky vlastni vyroby :) Ale nevidim duvod proc by nemely sedet, plenka neni nijak banata ani divne tvarovana aby nekde precnivala. Takze spis jestli budou dobre sedet ty svrchnaky jako takove :)

Tak snad jsem pomohla, mejte se hezky,

Terka Samalova