jaké látky na AIO?

Dobrý večer,

chtěla bych Vás poprosit o info, jaké typ látek z Vaší nabídky budu potřebovat pro ušití plenky all in one a svrchních kalhotek?

Moc děkuji za radu.

PS: kdy myslíte, že budete mít plenkové cvočky?

Děkuji Petra

AIO kapsovka

Dobrý den,
chtěla bych moc poprosit o radu. Chtěla bych si ušít AIO kapsovky a vlkádačky do nich.

1) Chtěla bych vnitřní stranu z bambusového aksamitu a vnější z PUL - chci se zeptat, jestli to bude takto držet dobře (myslím ty materiály), nebo musím přidat mezi to ještě nějaký materiál po celé ploše.
2) Jaký střih by byl nejvhodnější, jestli s "měsíčky" nebo kolem nožiček s "volánky" (osobně se mi víc líbí)
3) z čeho nejlépe ušít vkládačku.

Moc děkuju za rady (jsem začátečník)
Káča

AIO

Nejsem sice majitelka tohoto shopu, ale šiju si taky plíny a tak si dovolím odpovědět...
Na AIO je třeba PUL jeden kousek stačí i na plínku pro velké dítko (to je ta nepromokavá vrstva) jako jádro, když chcete hodně savé, tak něco z bambusu -nejlíp ten flís, teď je za dobrou cenu ten s konopím. A vrstva, co je v kontaktu se zadečkem, pokud chcete efekt suchý zadeček, tak to je třeba klasický PES fleec(flauš), ten zde v nabídce není. Ale jinak já mám deku z Ikea a myslím, že je v poho (šila jsem si z toho fleec gatě- na plínky). No a když chcete něco jiného, tak se dá použít cokoli, zase něco z bambusu (aksamit, froté i ten flís) a pokud by jste chtěla něco extra tenkého tak i ta bavlna, ale to nebude tak savé-tudíž balení na chvíli. Tak záleží, co od toho chcete, jestli něco barevného atd.

A na gatě, buď ten PUL, nebo vlnu. Já si kupuju ten silný interlock, ale může být i ten úplet ve dvou vrstvách.Doufám, že jsem to popsala srozumitelně.. :-))
D.N.

Re: AIO

Dobrý den,
to vůbec nevadí, že nejste majitelka! Jsem moc ráda, když někdo dodá informace, nejsem děd vševěd. Úplně souhlasím s popsaným, jen jsem chtěla dodat k tomu vnitřku - nemám ráda umělé materiály, ale to je asi i vidět z obchůdku. Přijde mi, že umělého je kolem nás dost, tak proč to dávat ještě na plínky. Je ale pravda, že PES zajistí suchý pocit v látkové plence. Tady se přísahá na microchamois - nejjemnější flís. Já mám nejraději bambusový aksamit, je velmi jemný, antibakteriální, takže i když nestihnete přebalit, nic strašného se nestane. A je přírodní. Krom toho ten mokrý pocit může děti rychleji naučit na nočník :)

Terka

re

No tak já též nemám ráda umělotiny-proto taky látkuju, že? :-)) Ale já jen, že někdo to preferuje, tak jsem to paní chtěla napsat jako možnost..
No akorát ty cvočky jsem nepopsala... Takže vlastně neví nikdo kdy budou, snad teda brzo, pravda?? D.N.

Re: patentky

Bohuzel o patentkach porad jeste nemam zadne informace, ale snad se 14 dny bychom mohli pocitat. Mrzi me to, ale popohnat uz to vic neumim... Ale mam v planu mit porad nejake v zasobe, jestli bude zajem, tak uz se tohle snad stavat nebude.

Terka

AIO

Moc děkuju za radu. V podstatě jsem měla v plánu i takhle nakoupit, takže teď jen dokončím seznam a objednám.
Ještě jednou děkuji
Petra