Jaký šicí stroj?

Ahoj maminky šičky:-)

jaké máte stroje? Uvažuji o koupi, ale musí to být něco superlevného někde z aukra:-D. Né, doma máme starý šlapací, ale časem bych ráda něco, co zvládne více stehů..Vaše typy? Díky moc za rady;-)

Veronica

Já mám stroj české značky Veronica a nemohu si stěžovat. Šije potichu, prošije silné látky. Mohu doporučit.

Stroj

Dobrý večer,
přecházela jsem ze šlapacího (výtečný na uspání dítěte v šátku- šjete a dítě se samo ukolíbá) na elktrický asi před rokem. Mám Elnu jeans - prošije tolik, co šlapačka, stehů včetně overlockového dosti a z bakelitu je jenom ten vnější plášť, jinak vevnitř poctivý kov.
Jsem naprosto spokojená, šiju všechno, koupila jsem si kráčející patku a šiju i patent bez vlnění.
Byla to láska na první sešlápnutí pedálu v prodejně.
Tak Vám přeju, ať taky vyberete ke své spokojenosti.
Katka

singer

Ahoj,
ja mam singer confidence 7463, 30 stehov: stretch, dekorativne, overlock, .... ma plne automaticke sitie dierky, co je uplne super(az 2 druhy). jediny problem je ze tato automaticka dierka nevie presit hrubsie vrstvy latky :( inak je fajn. pravdupovediac, dlho som sila na starej lade, co je poctiva kovova konstrukcia, tieto novodobe plastaky su take, no... ale zatial sa nerozpada :) kazdopadne neodporucam kupovat na SK a asi ani v CZ, hrozne ceny, ja som si kupila v UK (robia aj shipping na SK).
Zuzana

Šicí stroj

Super díky za tip https://sijemdetem.cz

Nákup v GB

Dobrý den,

můžu se zeptat, kde v GB jste ten stroj koupila, protože mě čeká nákup nového a vzhledem ke své zkušenosti s cenami nakupuju všechno v zahraničí, ale ty stroje tam nějak k mému zklamaní vychází o něco dráž, než u nás.

Díky za odpověď Kamila