Reply to comment
Jaký šicí stroj?
Ahoj maminky šičky:-)
jaké máte stroje? Uvažuji o koupi, ale musí to být něco superlevného někde z aukra:-D. Né, doma máme starý šlapací, ale časem bych ráda něco, co zvládne více stehů..Vaše typy? Díky moc za rady;-)




Recent comments
5 hours 19 min ago
3 days 1 hour ago
5 days 5 hours ago
5 days 7 hours ago
6 days 6 hours ago
6 days 23 hours ago
4 weeks 5 days ago
4 weeks 5 days ago
4 weeks 5 days ago
4 weeks 5 days ago