Reply to comment
Bambusový interlock 100%
Tak já přidávám první referenci. Neumím to vložit přímo pod látku tak sem.
Přidávám se k názoru, že jde o materiál snů. Ušila jsem Vojtovi tričko a jenom jsem žasla, jak dobře se z toho šije. Šiju na šlapací Veritasce, tudíž nemám entl a o overlocku si můžu nechat jen zdát. Ale ono se to netřepí, nekroutí, drží to tvar a výsledek předčil má očekávání. A protože je strašně příjemný na omak, nakonec jsem si sobecky ušila noční košili a zjistila jsem, že ke všem kladům se v tom i báječně spí. Ještě uvidím, co s tím udělá vyprání, případně barvení.
Škoda, že nejdou vkládat fotky, hnedle bych se pochlubila :-).




Recent comments
4 hours 28 min ago
3 days 16 min ago
5 days 4 hours ago
5 days 6 hours ago
6 days 6 hours ago
6 days 22 hours ago
4 weeks 5 days ago
4 weeks 5 days ago
4 weeks 5 days ago
4 weeks 5 days ago