Jehly AKRA s kulatou špičkou (krabička s 5ks)

in
55,00 Kč
SKU: gal08

Akra jsou kvalitní a ozkoušené jehly do domácích šičích strojů (česká a německá výroba). Mají plošku v horní části, která se zasouvá do stroje. Přidáváme hlavně kvůli speciálním jehlám, které se běžně v galanterii neseženou, třeba právě tyto jehly s kulatou špičkou.

Jehly s kulatou špičkou jsou speciálně určené pro šití pletenin. Tato jehla zabrání nebo alespoň sníží porušení materiálu při šití. Kulatá špička pomůže jehle "rozhrnout" materiál v místě vpichu místo aby ho prosekla. Je vhodná pro zpracování pletenin a hustě tkaných materiálů.

Nabízíme v síle 70,80 a 90. Síla 90 se používá na silnější a pevnější materiály, nebo pokud pořád lámete jehly. Udělá větší díru, ale je pevnější. Nepoužívejte na jemné látky, bude se Vám špatně šít.

Prodáváme v balení po 5 kusech, cena za celou krabičku, tedy těch 5ks.
Pouze u jehel síly 70 máme odteď pouze po 10ks.

Stále se někdo ptal na rozdíl mezi jehou s kulatou špičkou a stretchovou jehlou. Obě jehly jsou určeny na šití pletenin a obě mají kulatou špičku, ale jehla s kulatou špickou ji má kulatější. Je tedy vhodnější na hrubší úplety (většina našich látek s vyjímkou např. bambusového jednolícu apod.) a na úplety s elastanem, který se tak pravděpodobněji neprotrhne.

Price: 55,00 Kč
VAT rate: 
Standard -- 21%

Reply

CAPTCHA
A little security measure: