Reply to comment

Re: pelichání proužků

Dobrý den,

tak to mě mrzí, doufala jsem, že ten kousek role, který nám pelichal také, už je pryč a víc toho není... Ta oranžovo-hnědá nám v jedné várce taky dělala probémy (psala jsem to i k látce), ale opravdu jsem doufala, že to bylo poslední... Já mám několik takových plenek v Metůdkově výbavě a nějakou dobu to chlupatilo víc, ale po měsíci nebo dvou se to nějak dočistilo a už mi to připadá dobré, na bílých plenkách není vidět nic, trochu mi občas přijde na tmavě modré že je vidět oranžový odstín, ale moc to neřeším. S tou naší bandou musím řešit horší veci... :)

Skoro bych tedy propříště doporučila se na plenky proužkům vyhnout, na oblečení si myslím, že žádný problém nebude, alespoň my nemáme a přece jen oblečení má výrazně mírnější zacházení než co musí vydržet plenky.

A teď k těm Vašim kapsovkám. Moc rádi Vám pošleme nějaký kus látky náhradou, ale nevím, jak Vám vynahradit práci s nimi... Máte nějaký návrh? Opravdu mě to mrzí, strašně nerada slyším že něco z obchůdku není dokonalé, tak bych to chtěla alespoň trochu napravit :)

Terka

Reply

CAPTCHA
A little security measure: