PUL standartní měkký obrázkový (50x47cm)

in
95,00 Kč
SKU: PULstmekky1

Český potištěný PUL v klasické verzi - tedy neprotékací vhodný na normální plenky, tento v měkké verzi, po které se dost lidí poptávalo.

Složení: 100% recyklovaný polyester s polyuretanovým zátěrem
Šíře: plenkový čtverec 50x47cm, plná šíře 144cm
Vzory: viz obrázek

Obrázky jsou naše (tj můžete ovlivňovat pokud byste chtěli).

Prodáváme po kouscích 50x47 cm - tak akorát na plenku a po celých metrech (šířka 150cm).

Pro objednání metrů prosím zvolte násobky kousků.
1m je 6 kousků, dostane vcelku, pokud už nebude, napíšeme.
Cena metráže je 480,- (upravíme po přijetí objednávky:-))

PUL je jeden z nejrizikovějších materiálů, které se na plenkách používají - je geniální pokud funguje, ale stává se, že se laminace nepovede - nejen nám, každému výrobci. Berte to prosím v potaz, při reklamaci (pokud je vada ve výrobě, tedy na naší straně) dostanete zpět pouze cenu látky, další náklady jsou na Vaše riziko, bohužel nemůžeme jinak! Výrobní vady lze velmi snadno poznat předepráním materiálu. Pokud jeví jakékoli vizuální změny po praní, raději vraťte, nebo vyměňte za nový kus. Záruka na funkční vlastnosti PULu platí rok od nákupu, dále pouze po dohodě (můžeme vykompenzovat, ale pouze na naší dobré vůli, nárok už není).

Další upozornění se týká trvanlivosti. Z výroby máme garanci cca na 100 vyprání při správném zacházení (ale už po cca 70 vypráních se mohou objevit bublinky, které ale nemají vliv na funkčnost), což znamená, že po roce používání už nemůžeme uznat jakékoli vady ve funkčnosti materiálu - výrobní trvanlivost funkčních vlastností zkrátka může být jen roční nebo i kratší při intenzivním používání. Většinou PUL vydrží déle, ale bohužel to nelze garantovat. Pokud tedy chcete svrchňáčky, které Vám určitě vydrží na 4 děti, kupte si vlňáky :)

Vyrobeno v ČR a EU.

Výrobky nesušte na horkém topení, neždímejte v ruce kroucením, pozor na extrémní natahování i při šití, laminace to nemusí nevydržet! Je to plast, takže pozor i na slunce :)

Laminace je ozkoušená, nicméně vždy PUL před šitím zkontrolujte - zatáhněte za okraj laminace (musí držet) a předeperte - zásadní vady se tím okamžitě poznají a můžete hned nepoužité vrátit.

Certifikováno pro děti do 3 let.

Rozdíl mezi PULy: Funkční PUL dýchá, tedy i provlhá cca během hodiny. Standartní PUL neprovlhá, ale také málo dýchá, pro větší aktivní děti, které už trénují na nočník je vhodnější funkční. Rozdíl mezi standartními PULy ve funkčnosti není, neprotékají, měkký je na omak opravdu o dost měkčí.

Tak dobře vyberte, ať Vám látky dobře slouží!

Price: 95,00 Kč
VAT rate: 
Standard -- 21%

Reply

CAPTCHA
A little security measure: