Angebot
- STOFFE UND ZUBEHÖR (464)
- Kurzwaren (58)
- FERTIGPRODUKTE (335)
- SCHNITTMUSTER (3)
- ANGEBOT FÜR GROSSHANDEL (7)
- ZBOŽÍ V AKCI (30)
- BEFREUNDETE HEIMPRODUZENTEN (11)
Wir empfehlen
Recent comments
- Merino magenta 1m
4 hours 13 min ago - biobavlněný softshell
3 days 1 min ago - Re: bambusový aksamit
5 days 4 hours ago - Re: Tělové kalhotky vel. M
5 days 6 hours ago - Kalhotky tělové M
6 days 5 hours ago - Oděvní využití
6 days 22 hours ago - Re: síťovina na potraviny
4 weeks 5 days ago - síťka na potraviny - dotaz
4 weeks 5 days ago - Re: širší legíny
4 weeks 5 days ago - Legíny širšie v pase
4 weeks 5 days ago




Re: prani
Dobry den,
merino rouno pouzivam uz dlouho, takze jsem ho i prala v pracce :) Kdyz to byl maly kousek, takze mel v pracce spoustu mista, tak prani prezil krasne (prala jsem tedy opatrne na nizke teploty). Ale kdyz jsem do pracky dala cely potah na dvoupostel (sotva se to narvalo), tak se kozisek docela hodne splacnul a uz to nebylo ono. Proto doporucuju tu vanu. Da to dost prace, protoze nabere hodne vody, takze radeji prat nekdy za tepla a behat kolem toho v plavkach... :) Ale velmi snadno to pustilo (prala jsem s samponem a pak v ciste vode), na slunicku uschlo a kozisek byl skoro jako novy. Tak drzim palce
Terka