Angebot
- STOFFE UND ZUBEHÖR (464)
- Kurzwaren (58)
- FERTIGPRODUKTE (335)
- SCHNITTMUSTER (3)
- ANGEBOT FÜR GROSSHANDEL (7)
- ZBOŽÍ V AKCI (30)
- BEFREUNDETE HEIMPRODUZENTEN (11)
Wir empfehlen
Recent comments
- Merino magenta 1m
5 hours 31 min ago - biobavlněný softshell
3 days 1 hour ago - Re: bambusový aksamit
5 days 5 hours ago - Re: Tělové kalhotky vel. M
5 days 7 hours ago - Kalhotky tělové M
6 days 7 hours ago - Oděvní využití
6 days 23 hours ago - Re: síťovina na potraviny
4 weeks 5 days ago - síťka na potraviny - dotaz
4 weeks 5 days ago - Re: širší legíny
4 weeks 5 days ago - Legíny širšie v pase
4 weeks 5 days ago




Re: podlozka do kocarku
Dobry den,
osobne bych tu letni verzi vyresila jednoduse tak, ze bych mela par biobavlnenych hadriku pres ten kozisek - treba dutinkovou tkaninu, je opravdu moc moc prijemna. A muzete ji vymenit kdyz ji maly propoti a dat mu hned zase novou. Dychavost merina se tim zachova uplne bez problemu a bude to variabilni. Kozisek jsem sama pouziavala dost pro deti i pro zviratka a neshrnoval se mi nikdy, fungoval dobre - spis bych ho treba udelala o neco vetsi a zahrnula pod takovou tu desku ve dne kocarku, jestli ji tam mate. Jinak zkusenost s penou ci latexem nemam, protoze jsem kozisek opravdu vyztuzovat nepotrebovala, ale kdybych to resila pro sebe, bud bych vzala treba kus preklizky ve spravne velikosti, nebo bych kozisek prisila k ramu z pevnejsiho dratu. Ale to premyslim protoze mam furu zbytku ze stavby a nic z toho neni pena :) Drzim palce, at to dobre doresite!
Terka