Angebot
- STOFFE UND ZUBEHÖR (464)
- Kurzwaren (58)
- FERTIGPRODUKTE (335)
- SCHNITTMUSTER (3)
- ANGEBOT FÜR GROSSHANDEL (7)
- ZBOŽÍ V AKCI (30)
- BEFREUNDETE HEIMPRODUZENTEN (11)
Wir empfehlen
Recent comments
- Merino magenta 1m
5 hours 17 min ago - biobavlněný softshell
3 days 1 hour ago - Re: bambusový aksamit
5 days 5 hours ago - Re: Tělové kalhotky vel. M
5 days 7 hours ago - Kalhotky tělové M
6 days 6 hours ago - Oděvní využití
6 days 23 hours ago - Re: síťovina na potraviny
4 weeks 5 days ago - síťka na potraviny - dotaz
4 weeks 5 days ago - Re: širší legíny
4 weeks 5 days ago - Legíny širšie v pase
4 weeks 5 days ago




takže když bychvzala metr,
takže když bychvzala metr, bude to v pořádku??? chci ten fusak do korbičky jako podzimní právě. Vrch bych dala z kočárkoviny, bude to pro to rouno a jeho vlatnosti v pohodě?? abych tím "nezabila" vlatnosti rouna???
do takového fusaku se pak dítě méně obléká??? nemám s tím žádné zkušenosti, proto nevím, jestli raději nevzít bavlněného beránka, který nabízíte..
je toho rouno vhodné i na podzimní kabátek??? nebo spíše zimní???
děkuji velice