Hedvábné šaty, sukně, halenky, bioba ponožky, české plátno, silná biobavlna, tenký bambus, nano vs goretex

Dobrý den,

zdravíme před létem zase po měsíci s novinkami ze šijemdětem :)

1. Kdo ještě nemáte šaty, nebo sukni na léto, koukněte na hedvábné, nic příjemnějšího na léto neznám
2. Dorazila nová várka biobavlněných a vlněných ponožek a punčocháčů
3. Nabízíme obyčejné bavlněné plátno a satén na letní šatičky a podobně
4. Nové barvy českého tenkého bambusu
5. Nová silná biobavlna, kdo má rád silný bambus, tak rozhodně vyzkoušejte!
6. Vědecké výsledky ohledně našeho nano PULu

1. My už v hedvábných šatech ze starých sárí chodíme pár let, kdo jste je ještě neviděli, doporučujeme na přicházející čím dál teplejší léta. Oblečení pochází z aktivity pomáhající v Indii (výkup starých sárí, šité na místě), jsou vyloženě ekologické a na hedvábné oblečení jsou opravdu hodně levné. Doplnili jsme nové šaty (jednovelikostní zavazovací), dlouhé zavinovací sukně (dají se vázat i jako šaty!), které nám úplně došly a halenky (šité šikmo, takže se vejde taky skoro každá postava a vypadají krásně).
http://sijemdetem.cz/hedvabne_obleceni

2. Doplnili jsme chybějící biobavlněné a vlněné ponožky a hlavně oblíbené biobavlněné skorosilonky. Černých máme určitě dost a nově nabízíme i krémově bílou.
http://sijemdetem.cz/ponozky
http://sijemdetem.cz/skorosilonky

3. Nově nabízíme levné bavlněné plátno a satén české výroby. Není bio, ale má certifikaci pro děti do 3 let a vzory se nám moc líbily :)
http://sijemdetem.cz/platnobasic
http://sijemdetem.cz/satenbasic

4. Máme rádi biobavlnu, tak jsme se pokusili vyrobit konkurenci silnému bambusu a myslíme si, že se moc povedla. Na sportovní oblečení a spodní prádlo skvělé, podle naší zkušenosti pocitově lépe dýchá než stejně silný bambus a rychleji schne. Zatím jen pár barev, ale krásných!
http://sijemdetem.cz/produkt/bio-bavlna-pruzny-jednolic-silny

5. Tenký bambus je na léto skvělá látka skoro na cokoli - šaty, legíny, trička, prádlo... Přídali jsme nové barvy - bordó, tmavý petrolej a doplnili jsme docházející světle šedou a tělovou.
http://sijemdetem.cz/tenkybambus

6. Zprávy z vědecké redakce - testovali jsme nano PUL a opravdu vycházi nezvykle dokonalá čísla, pomalu lepší než umí goretex... Takže kdo jste citliví na dýchavost nepromokavých materiálů, tak velmi doporučujeme a slibujeme, že budeme vynalézat dál :)
http://sijemdetem.cz/nanopul

Provoz bude o prázdninách trochu omezený, nebudeme tak rychlí jako obvykle, ale do týdne zvládneme poslat snad vždycky.

Přejeme hodně sil do konce školního roku a krásné prázdniny! Ozveme se s pár neodkladnými skvělými věcmi, které se zpozdily a dorazí o prázdninách, ale nebojte, je toho dost, do září to nevyprodáme!

šijemdětem