Látka na povlečení

Dobrý den,
chci se zeptat, zda některá látka z vaší nabídky by šla použít k ušití povlečení do dětské postýlky. Nevím ani, jak se správně látka na povlečení jmenuje, lidově se říká plátno, ale vím, že z úpletu by to nebylo moc dobré. Nebo neplánujete někde nějaké plátýnko v bio kvalitě pořídit? Děkuji.

Povlečení

Dobrý tak tak povlečení pro děti by mělo být určitě z nějaké lehké a nedráždive a vzdušné látky. A bez žádných umělotin asi nejlepší nějaké bio povlečení. Koukala jsem že tady mají nějaké povlečení https://eco-matrace.cz/ ať už dětské tak i pro dospělé. My máme povlečení mikroplyšove a syn v pokojíčku má nějaké bavlněné.

Povlečení

Dobrý den, já pořizuju veškeré povlečení i prostěradla na https://lador.cz/ a nemůžeme si ani já ani celá moje rodina na nic stěžovat. Kvalitní materiál, příjemný na dotek. Krásně se v tom spí. Poradila jsem to i kamarádce a už mám od ní doma flašku vína jako poděkování :-)

Já teda nevidím důvod,

Já teda nevidím důvod, proč neušít povlečení z úpletu... Běžne dostupná povlečení tedy jsou z tkaných látek (= plátno), ale třeba takový bambusový aksamit by podle mě byl super, hlavně na zimu...

Iva F.

Re: latky na povleceni

Souhlasim s Ivou, povleceni z aksamitu jednou budu taky mit, az budu mit cas :) Deti se mi bali do kousku jakmile nejaky dostanou do ruky, takze to rozhodne muzu doporucit :)

Jinak na tkane latce (tedy nepruzne, typu platno) pracuji, ale vyrobce nejak neni tak rychly, jako pletari :) Ale bude take, jestli nechcete aksamit.

Terka

Děkuji, alespoň už vím,

Děkuji, alespoň už vím, co to je plátno.A raději si na něj počkám. Zkoušela jsem nastřihnout na peřinu z jednolícu úpletu a je do dost těžké.

Tedy ne to stříhání :-),

Tedy ne to stříhání :-), ale váha toho povlečení.

:) povleceni

no snad se dockate, zkusim to zase trosku popohnat... Jinak porad agituji pro ten aksamit, aniz bych tedy chtela delat nejakou silenou reklamu, opravdu je paradni, aspon treba na polstarek :)

Terka