Vlňáčky rychloprdky sijemdetem

330,00 Kč
SKU: vyrplvl01

Z plenkové BIO merino vlny nabízíme vlňáčky rychloprdky pro bezplenkovou komunikační metodu. Kalhotky jsme vyvinuli na popud jedné akční maminky a myslíme že se moc povedly :)

Kalhotky jsou vhodné od miminka do nočníku, na úplně maličké děti zvolte novorozeneckou verzi.

Vlňáčky můžeme dodat v mokré zóně s vrstvou navíc, aby více vydržely, dají se tak použít i na noc. Pokud budete používat jen přes den, stačí ta tenší verze, přebalujete přeci často :) Ruchloprdky dělají docela malý zadeček a zdá se, že se v nich dá dobře hýbat.

Rozměry:
novorozenecké
obvod pasu (guma) 40-45 cm
šířka mezi nožičkami 15cm

uni
obvod pasu (guma) 45-50 cm
šířka mezi nožičkami 18cm

Rychloprdky maji kolem nožiček gumičky, aby lépe seděly a v pase je široká vyměnitelná guma, takže sedí prakticky kažému. Tedy miminku.

Aby vlňáčky neprotékaly, je potřeba čas od času doplnit lanolinovou kůru (pokud kapka vody nezůstane sedět na povrchu, ale začne se vsakovat, tak už!). Lze použít lanolinovací přípravky (např náš tekutý lanolin, nebo kupte v lékárně přímo lanolin (cera lanae, adeps lanae), rozpusťte kávovou lžičku v horké vodě s kapkou dětského šamponu (nejlépe rozmícháte třeba v zavírací skleničce od přesnídávky) a nalijte do hrnce s teplou vodou, do které pak položíte vlňáčky, aby byly celé namočené. Nechte klidně několik hodin působit. Pak z vlňáčků vymačkejte vodu a sušte ve vodorovné poloze. Z naší zkušenosti lze lanolinovat nejlépe v opravdu dost horké vodě, ale kdo se horké bojí, lze i v té teplé vodě, taky to funguje :)

Vlňáčky dodáváme nelanolinované, ale můžeme za 50,- nalanolinovat. Stopy lanolinu na vlňáčkách nejsou na závadu.

Český výrobek

Price: 330,00 Kč
VAT rate: 
Standard -- 21%

Reply

CAPTCHA
A little security measure: