Reply to comment

PUL EU klasický (50x47cm)

in
65,00 Kč
SKU: PUL03

PolyUrethane Laminated fabric neboli PUL je látka zalaminová polyuretanem, tím získá nepromokavost. Původně vyvinuto a stále ještě používáno v medicíně, protože lze mnohokrát průmyslově (tedy hrubě) prát a sterilizovat. Naše tloušťka laminování je 1 mil na 100% polyesteru, tím je látka pružná a jemná ale nepromokavá. Není to bio látka, ale díky neuvěřitelné výdrži nahradí tisíce jednorázových plen a tím si vysloužila místo v našem obchůdku. Prodáváme po kouscích 50x47 cm - tak akorát na plenku a po celých metrech (šířka 150cm). Výrobky neždímejte v ruce kroucením, laminace to dlouhodobě určitě nevydrží!

Šíře: 150cm
Vodní sloupec: 20 000 mm H2O
RET: 29 m2Pa/W (odpor pro vodní páry - goretex mívá psáno < 6)

Lepší cena při objednání nad 1m od 300,-/m, pokud objednáte menší množství, je cena za metr 390,-

Nabízíme dva druhy PULu - tento klasický a pak prodyšný . Liší se ve způsobu použití. Tento klasický se hodí nejlépe pokud potřebujete čistě nepromokavost (plenky do autosedačky, nebo na dlouhý výlet, uskladnění mokrých ubrousků a podobně. Pokud Vám stačí nepromokavost na kratší dobu a pak přebalíte, nebo už trénujete na nočník, je lepší pro děti vzít prodyšný PUL, který mnohem lépe dýchá. Jen pozor, prodyšný opravdu přebalujte, po cca hodině Vám mokrá plenka provlhne na oblečení.

PUL je jeden z nejrizikovějších materiálů, které se na plenkách používají - je geniální pokud funguje, ale stává se, že se laminace nepovede - nejen nám, každému výrobci. Berte to prosím v potaz, při reklamaci (pokud je vada ve výrobě, tedy na naší straně) dostanete zpět cenu látky, ale pouze tu, další náklady jsou na Vaše riziko, bohužel nemůžeme jinak! Výrobní vady lze velmi snadno poznat předepráním materiálu. Pokud jeví jakékoli vizuální změny po praní, raději vraťte, nebo vyměňte za nový kus.

Eko-tex certifikovaný pro děti do 3 let.

Látka je součástí vzorníku , ale ne ve všech barvách.

Vyrobeno v EU.

Prodáváme po kouscích 50x47 cm - tak akorát na plenku a po celých metrech (šířka 150cm).

Výrobky nesušte na horkém topení, neždímejte v ruce kroucením, pozor na extrémní natahování i při šití, laminace to nemusí nevydržet! Je to plast, takže pozor i na slunce :)

Laminace je ozkoušená, funguje výborně, znáte z klasického PULu nicméně vždy PUL před šitím zkontrolujte - zatáhněte za okraj laminace (musí držet) a předeperte - zásadní vady se tím okamžitě poznají a můžete hned nepoužité vrátit.

Zelený PUL má drobnou vadu a tedy i slevu v ceně u celých metrů. Vada by měla být OK, ale materiál v tom místě méně vydrží, tj u plenek bych se tomu vyhla.

Price: 65,00 Kč
VAT rate: 
Standard -- 21%

Reply

CAPTCHA
A little security measure: