Reply to comment

BIO bavlna obrázková česká

395,00 Kč
SKU: OCI01

Nabízíme unikátní českou obrázkovou barevně rostlou biobavlnu. Úžasná látka z čistě přírodních materiálů bez barev a přesto s veselými vzory. Zamilují si ji děti i dospělí :)

Vyrobeno ze 100% přírodně barevně rostlé BIO bavlny, vzory vznikají vyplétáním na speciálních strojích, nejsou natištěné. Bavlněné vlákno má GOTS certifikát (ekologické a etické standardy), Eko-tex I certifikované.

100% biobavlna, šíře 135 cm, váha 220 g/m2.

cena za 1m

Látka je trošku silnější, vhodná na mikiny, tepláčky, ale i trvanlivá trika, nebo pyžamka. Velmi příjemná na omak. Lze dobře kombinovat se žebrovými úplety na lemování.

Tyto barevné látky neobsahují žádné přidané chemikálie, ale jako vše živé také potřebují šetrnější zacházení. Doporučujeme prát do 40 stupňů v šetrných (ekologických) pracích prostředcích a chránit před dlouhodobým působením slunce, barvy pak mohou blednout. Nebělit! Úplety se při praní sráží velmi málo a dobře drží tvar, zelená zmavne (při vyšší teplotě tmavne více!!!). Na 60 stupňů se srazí 10% do šířky a 6% do délky.

Obrázky průběžně vyvíjíme a doplétáme nové, takže nabídka vzorů se bude asi často měnit. Tak uvítáme komentáře, které vzory ponechat, co vylepšit. A kdyby chtěl někdo dobrodružně i kreslit, vypleteme třeba i Váš obrázek :)

V nové várce je zelená hodně světlá, ale ztmavne po vyprání. Nícméně pokud látku znáte, tak teď vypadá bohužel jinak a asi už neseženeme :(

Český výrobek.

Přidali jsme nové vzory (nejnovější jsou vždycky vepředu), myslím, že se moc povedly :) Indiáni jsou od Majus (návrhářka), tak jsou o maličko dražší, aby se návrh zaplatil.

Uvítáme připomínky ke vzorům i k látce, i když ta je myslím dokonalá :)

cena za 1m

Látka je součástí vzorníku , ale ne ve všech vzorech.

Price: 395,00 Kč
VAT rate: 
Standard -- 21%

Reply

CAPTCHA
A little security measure: