O nás

Začíná to úplně jednoduše - šiji pro naše děti. A postupně jsem zjišťovala, že ty látky, které bych nejraději použila s ohledem na naše děti i naši planetu, prostě nejsou k sehnání, nebo jsou ošklivě drahé.

Pod heslem všechno jde, když se chce, jsem sháněla, sháněla, až sehnala. Spoustu stejně smýšlejících lidí a šikovné výrobce. Spolupracujeme s českými a několika zahraničními textilními výrobci, kteří byli ochotni slyšet náš zoufalý nářek po kvalitních ekologických látkách, i naše perfekcionistické připomínky k jejich produktům. Podle našeho nejlepšího svědomí nabízíme co nejpřírodnější vysoce kvalitní látky za ceny pro maminky malých dětí.

Nabídka látek se vyvíjí podle názorů spolupracujících maminek, připojte se, prosím! Můžete jednoduše poslat zprávu (odkaz Kontakt), nebo diskutovat v našem fóru a ovlivňovat náš sortiment.

Celé naše snažení není ani tak moc o látkách jako je to spíše pokus něco změnit, poukázat na věci, které nám připadají důležité. Děláme to v oblasti, která nás baví, ale ty principy platí obecně. Určitě seženete levnější oblečení nebo látky ve Vašem nejbližším obchoďáku, ale stojí za to občas zvážit jejich skutečnou cenu. Z hlediska ekologie, etiky. Víme odkud pochází věci, které kupujeme? Z čeho jsou, nebo za jakých podmínek byly vyrobeny? Dostáváme za naše peníze opravdu to, co jsme chtěli a potřebovali, nebo to za pár měsíců vyhodíme? Jaká stopa za námi na zemi zůstavá? Spousta otázek, na které není snadné odpovědět, ale myslíme si, že je potřeba si je klást. A jestli máte nějaké další, nebo víte kudy pro odpovědi, tak jsme jedno ucho. Nebo možná spousta uší :)

Tak Vám držíme palce v hledání Vaší cesty životem a těšíme se, že se nám ozvete s Vašimi nápady, připomínkami, či jen tak.

Terka

Přidáváme ještě pár oficiálních informací o nás.

Zpracování Vašich objednávek:
výdejní sklad a dílna
Jezdecká 177/2a
Liberec 1
tel: 736 295 736

fakturační údaje:
Robert Šámal
U Radnice 455
250 70 Odolena Voda

IČO: 75172267
DIČ: CZ7701060180
Registrován v živnostenském rejstříku MÚ Brandýs nad Labem.

S Vámi se většinou bavím já:

Terezie Šámalová

terka"at"sijemdetem.cz

šití má na starosti
Štěpánka Muhlova
výdejní sklad a dílna
Jezdecká 177/2a
Liberec 1
stepa"at"sijemdetem.cz,

spolupracujeme s chráněnou dílnou DRAK v Liberci, šijí část našeho sortimentu

turecké kalhoty šije
Erika Svobodová
Liberec
erika"at"sijemdetem.cz

a přidávají se další :)

Téměř všichni máme malé děti, tak prosím mějte občas strpení když něco skřípe, snažíme se. Ale o to raději to zase děláme :)